Nasze Piwo

Co wyróżnia nasze piwo ?

Piwa produkowane przez Z.P Głubczyce S.A. należą do piw doskonałych jakościowo i smakowo.  Cechy te uzyskujemy dzięki kilku czynnikom:

Składniki - Jęczmień którego używany do produkcji pochodzi z Opolszczyzny, jednego z najczystszych ekologicznie regionów w Unii Europejskiej. Woda, pozyskiwana z naszych własnych ujęć głębinowych, zapewnia naszym piwom unikalny smak.. Używany przez nas chmiel to najlepsze Polskie i zagraniczne odmiany, cieszące się uznaniem piwowarów na całym świecie. Nasze drożdże które pochodzą z Instytutu Weihenstephan w Niemczech.

Technologia - Jesteśmy jednym z niewielu działających obecnie browarów które korzystają z tradycyjnych metod warzenia piwa.  Dojrzewa ono w procesach znacznie dłuższych niż w browarach nastawionych jedynie na wyrób masowy. Nasza technologia produkcji jest połączeniem metod tradycyjnych i nowoczesnych. Pozwala to na osiągnięcie doskonałych parametrów uzyskiwanego wyrobu.

Doświadczenie - nasza tradycja produkcji piwa sięga 150 lat, dzięki lokalizacji browaru w regionie przygranicznym, czerpiemy wzorce z polskich, czeskich i niemieckich technik piwowarskich. Pozwala to na stworzenie prawdziwie wyjątkowego wyrobu.

Wyróżnienia - Nasze piwa otrzymały przez szereg lat wiele wyróżnień i nagród na konkursach polskich i zagranicznych. Nagrody zdobywane praktycznie we wszystkich kategoriach potwierdzają walory smakowe i jakość naszych produktów

hops-small.png